Mamed Ch. oszalał. Jechał 150 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym

Reklama

pt., 07/12/2019 - 20:50 -- zzz

Mamedowi Ch. odebrano prawo jazdy - informuje RMF FM. Zawodnik MMA, jadąc ulicami Olsztyna, przekroczył dopuszczalną prędkość o ok. 100 kilometrów na godzinę!

 Mamed Ch. stracił prawo jazdy. Pochodzący z Czeczenii mężczyzna stracił je na trzy miesiące - dowiedział się w piątek (12 lipca) reporter RMF FM. Według informacji radia, legendarny fighter polskiego MMA został przyłapany przez policję na jeździe z nadmierną prędkością w Olsztynie.

Sportowiec czeczeńskiego pochodzenia poruszał się swoim autem z prędkością ponad 150 kilometrów na godzinę. Ograniczenie na odcinku, gdzie został zatrzymany, wynosi... 50 kilometrów na godzinę.

To nie pierwszy raz, kiedy Mamed Ch. ma problemy z prawem. Przypomnijmy, że gwiazdor KSW w czerwcu został aresztowany w sprawie paserstwa luksusowych samochodów. Wśród aut znajdowały się takie pojazdy jak: Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, BMW serii 7.

Śledczy postawili mu łącznie 11 zarzutów. Sąd odrzucił jednak wniosek prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Kilka dni Mamed Ch. zapowiedział wznowienie kariery sportowej. 38-latek zamieścił w mediach społecznościowych post, w którym wyjaśnił zamieszanie wokół niego. - Próbowano pozbawić mnie dumy i godności - napisał, ogłaszając jednocześnie powrót do walk w klatce

Autor: 
zzz
Źródło: 
wp

Reklama

plportal.pl