POLICJANTKA ZWOLNIONA PO 7 LATACH WZOROWEJ SŁUŻBY TYLKO DLATEGO, ŻE W MŁODOŚCI WRZUCIŁA DO SIECI ROZBIERANE FOTKI

Reklama

sob., 04/07/2018 - 21:35 -- zzz

Policjantka z Opola zapłaciła wysoką cenę za błędy swojej młodości. Po siedmiu latach służby wyszło na jaw, że kręciła erotyczne filmiki i robiła sobie rozbierane zdjęcia, które potem wrzucała na płatne portale. Pomimo że, robiła to jeszcze przed wstąpieniem do policji, to na wyrozumiałość ascetycznych przełożonych nie mogła liczyć.

 

 

" (...) jedna z policjantek, która pracuje (i tu autor listu wymienia jednostkę i imię i nazwisko policjantki) rozbiera się na płatnych stronach internetowych, wypina się przed kamerą i pokazuje wszystkie intymne części ciała. Nie mogę pojąć, jak funkcjonariuszka może robić takie rzeczy” - brzmi fragment listu donosiciela.

Policjanka przyznała, że erotyczne filmy i zdjęcia robiła dawno temu, jeszcze przed wstąpieniem do służby. 

 

 

-  Służę w policji siedem lat, wcześniej jednak człowiek różne głupoty robił, to błędy młodości. Na studiach, jakieś 10 lat temu z koleżankami nagrywałyśmy takie filmiki, nie pamiętam, dostawałyśmy za to jakieś żetony, chyba się wymieniało je tam na coś... - mówiła w rozmowie z portalem nto.pl. - Nie wiem czemu to teraz wyszło, może ktoś mnie nie lubi z racji mojego zawodu, kiedyś pracowałam w ulicznym patrolu, może dałam komuś mandat i teraz zrobił mi na złość. A może ktoś przeglądał takie strony i rozpoznał. Teraz absolutnie się tym nie zajmuję - tłumaczyła policjantka. 

Kobieta zdecydowała się sama wyznać prawdę przełożonym. Niestety, na ich wyrozumiałość nie mogła jednak liczyć. Została wydalona ze służby.

-Z dniem 21 marca 2018 roku została ona zwolniona ze służby ze względu na ważny interes społeczny, który jest tożsamy z ważnym interesem służby - wyjaśnia rzeczniczka.

Jak widać, Internet niczego nie zapomina, a o grzechach młodości potrafi przypomnieć nawet po latach.

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 
plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:

Reklama

plportal.pl