Facet, który zastrzelił syna sędziny od sprawy Epsteina "popełnił samobójstwo"

Reklama

wt., 07/21/2020 - 06:45 -- zzz

Adwokat podejrzany o zastrzelenie rodziny sędziego Esther Salas został znaleziony martwy w wyniku ran postrzałowych w pojeździe w Rockland w stanie Nowy Jork, według władz, które uważają, że rany powstały z własnej winy.

Mężczyzna został znaleziony martwy w samochodzie na Route 17 w Sullivan County, ubrany w mundur FedEx, poinformowały lokalne media. Był podobno adwokatem, którego sprawę rozpatrzył Salas w 2015 r.

 

 

Dlaczego musiał umrzeć Jeffrey Epstein?

Jeffrey Epstein (z lewej) i Donald Trump razem w nieruchomości Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie w 1997 roku. Giuffre mówi, że nigdy nie uprawiała seksu z Trumpem

Władze badają, czy broń znaleziona na miejscu śmierci - którą przypuszczali, że była samobójstwem - pasuje do tej, która zabiła syna Salasa i zraniła jej męża w niedzielę podczas ataku w ich domu w North Brunswick w New Jersey.

Rewolwerowiec, który zaatakował rodzinę Salasa, miał również na sobie mundur FedEx, gdy zapukał do ich drzwi w niedzielny wieczór około 17.00 i podobno używał „zwykłego samochodu”, gdy uciekł z miejsca zdarzenia . Mark Anderl, mąż Salasa, został zastrzelony jako pierwszy po otwarciu drzwi, a następnie syn pary, Daniel Anderl. Salas, który był wtedy w piwnicy, nie został ranny.

FBI, policja stanowa New Jersey i marszałkowie USA prowadzą dochodzenie w sprawie strzelaniny w domu Salasa. Jej mąż pozostaje w szpitalu w stanie krytycznym. Nie podano motywu ataku, chociaż źródła organów ścigania wysunęły teorię, że mogła to być nieudana inwazja na dom.

Pracownik gminy podobno odkrył w samochodzie zwłoki adwokata oraz przesyłkę FedEx zaadresowaną do Salasa. Sędziowi, któremu grożono w przeszłości, przydzielono sprawę dotyczącą powiązań Deutsche Bank z Jeffreyem Epsteinem niecały tydzień przed atakiem na jej rodzinę.

Inwestorzy Deutsche Bank pozywają firmę, oskarżając ją o nieprzestrzeganie przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy lub odpowiednią weryfikację klientów, takich jak notoryczny zmarły pedofil Jeffrey Epstein.

Pozorne samobójstwo Epsteina w więzieniu na Manhattanie wzbudziło wiele pytań, od tego, jak wiele kamer na poziomie, w którym przebywał, zdołało jednocześnie działać nieprawidłowo, po to, jak strażnicy więzienni zasnęli w czasie, gdy podobno wieszał się z prześcieradła w jego celi.

 

Autor: 
ZZZ
Źródło: 
.rt.com/usa
video: 

Reklama

plportal.pl