Weteran wojenny z Afganistanu uciekł do lasu ze swoją pumą

Reklama

ndz., 07/12/2020 - 11:41 -- zzz

Kamil S. wraz ze swoją pumą Nubią są tropieni z dronów, helikoptera i przez kilkuset policjantów. Ukrywają się gdzieś w lasach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Ten weteran z Afganistanu uciekł ze swą podopieczną i ukrywa się po tym, jak w jego gospodarstwie zjawili się pracownicy poznańskiego ZOO, by odebrać mu Nubię. Tak bowiem zdecydował sąd. Czemu? Czort wie. Sąd stwierdził, że zwierzęciu lepiej będzie w ZOO. Oto nagranie sprzed pięciu lat pokazujące Kamila i jego pumę.

- To moje dziecko! Nie oddam! Po moim trupie! - krzyczał Kamil Stanek, weteran z Afganistanu, gdy pracownicy poznańskiego zoo chcieli odebrać mu nielegalnie posiadaną pumę. W okolicach Ogrodzieńca na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej trwa wielka akcja policji.

Uciekł z pumą do lasu. Policja publikuje oświadczenie w sprawie ...

Weteran wojny w Afganistanie

Policja nie wyklucza, że właściciel pumy ma przy sobie niebezpieczne przedmioty. Według nieoficjalnych informacji to weteran, który brał udział w misji w Afganistanie.

Do poszukiwań skierowano, poza lokalnymi policjantami, siły policji z Oddziału Prewencji w Katowicach oraz kontrterrorystów z katowickiej komendy wojewódzkiej.

Policjanci zaznaczają, że nie wiedzą, czy zwierzę jest agresywne i jak zachowa się w kontakcie z ludźmi. Poszukiwania są prowadzone w terenie, w którym przeważają lasy i pola oraz nieliczne zabudowania.

Wielka obława na weterana z Afganistanu. Nie chciał oddać pumy ...

Autor: 
ZZZ
Źródło: 
plportal.pl
video: 

Reklama

plportal.pl