Najczęściej Czytane

Gdańsk: policja zatłukła ciężarną kobietę i zabiła jej dziecko (149150)
Gdańsk: szokujące doniesienia wstrząsnęły polskim społeczeństwem. Policja brutalnie pobiła pałką ciężarną kobietę. Anna Hallman, która stanęła w obronie niepełnosprawnego syna straciła dziecko.
MOBBING, ZASTRASZANIE, KOLESIOSTWO, STATYSTYKI I W REZULTACIE BUNT POZNAŃSKICH POLICJANTÓW. WINNY NACZELNIK WYDZIAŁU ANDRZEJ HARWAN (19589)
Mobbing, zastraszanie, kolesiostwo i statystyki - tak ma wyglądać sytuacja w referacie wywiadowczym Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Czara goryczy przelała się pod koniec grudnia ubiegłego roku, gdy wśród policjant
"Brawo" policja! Postawili kota przed sądem, bo się wałęsał (6862)
Takiego cyrku Temida dawno nie widziała! Przed sądem w Bartoszycach stanął kot Felek (9 l.) reprezentowany przez swego pana Stanisława Barana (62 l.)
Arkadiusz Ł. pseudonim "Hoss" został zatrzymany. Zmienił wygląd - zgolił włosy i brodę (2602)
Arkadiusz Ł. ps. "Hoss", podejrzany o wyłudzenia metodą na wnuczka, został zatrzymany. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. 
POZNAŃSKIE CBŚP ROZBIŁO GRUPĘ PRZESTĘPCZĄ (2569)
Poznańskie CBŚP zatrzymało osiem osób podejrzanych o brutalne pobicia, wymuszenia rozbójnicze i przestępstwa narkotykowe.
ABW, SKOT, SEJM i Brunon Kwiecień w roli terrorysty. Prowokacja ABW i naiwny Sąd! (2452)
Wygląda na to, że ABW podżegała Brunona Kwietnia, a Sąd dał się nabrać, że w biały dzień można niepostrzeżenie przebrnąć przez centrum Warszawy 8-metrowym pojazdem z demobilu i zaparkować pod samym Sejmem…
BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH WRABIA POLICJANTA CBŚ W PRZESTĘPSTWO (2382)
To może być jeden z największych skandali w policji. Funkcjonariusze BSW najpierw zdobyli tajną listę współpracowników CBŚP, później namawiali ich do obciążenia policjantów z zespołu werbunkowego. Kiedy to nie wyszło, zaczęli odwiedzać przestępców. C
ŻENUJĄCA INTERWENCJA BRYTYJSKIEJ POLICJI (2198)
Brytyjscy policjanci stają się często ofiarami imigrantów w UK, a to za sprawą standardowego wyposażenia. Policjanci w Wielkiej Brytanii są jedną z niewielu na świecie formacji, która nie dostaje broni palnej w podstawowym wyposażeniu. Wynika to z fa
GANG BRACIAKÓW: ZWYRODNIALI SUTENERZY - HANDLARZE NARKOTYKÓW (2177)
Do tego zdarzenia mogło nie dojść. Polska prostytutka spłonęła żywcem w Danii. Według naszych informatorów za tą zbrodnią kryje się grupa przestępcza, o której Onet poinformował policję wiele miesięcy wcześniej. Teraz odkrywamy kulisty tej tragedii
TOMASZ KOMENDA: BITY, KATOWANY, POLEWANY WRZĄTKIEM. A WSZYSCY BYLI ODWRÓCENI (2122)
Tomek nie mówił zbyt wiele, co się z nim działo w więzieniu, żeby nas nie martwić, ale wiemy, że go maltretowali. Z tego powodu dwa razy próbował się zabić – opowiada Wirtualnej Polsce Gerard Komenda, brat Tomasza. Według byłych funkcjonariuszy jako
Objął stanowisko w KGŻW (2059)
Komendant główny Żandarmerii Wojskowej płk Tomasz Połuch 9 września przedstawił kierowniczej kadrze Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej mjr. Sylwina Oberziga, który objął stanowisko specjalisty w Wydziale Systemów Zabezpieczenia Logistycznego.
Skandaliczna decyzja warszawskiego sądu. Cygan - lider grupy "na wnuczka" na wolności (1819)
Policjanci przez 2 lata tropili Arkadiusza Ł., pseudonim Hoss, którego uważa się za pomysłodawcę oszustw "na wnuczka". Gdy w końcu go dorwali, sąd nie zgodził się na jego tymczasowe aresztowanie. Mężczyzna po wyjściu z sądu zniknął.
Przeczytaj Listę "Seryjnego Samobójcy", który dopadł także Magdalenę Żuk (1654)
Do listy „seryjnego samobójcy” dopisano także Magdalenę Żuk, którą siłą przywiązano bandażami do łóżka, po czym sama wyskoczyła z okna.  Wszystkie osoby z listy zginęły w tajemniczych okolicznościach - Dziwnym trafem częstą przyczyną tych zgonów był
Policja złamała kod dealera narkotyków. 200 słynnych nazwisk zostanie ujawnionych? (1466)
Jeden notes może zniszczyć życie kilkuset osób znanych z pierwszych stron gazet. Fakt dowiedział się, że Cezary P. (49 l.), oskarżony o dostarczanie narkotyków na warszawskie salony, skrupulatnie odnotowywał zakupy. Według naszych informacji diler gw
KONTROLA OSOBISTA. POLICJANT BĘDZIE MÓGŁ KONTROLOWAĆ MIEJSCA INTYMNE (1428)
W dniu 24.12.2018 r. weszły w życie nowe przepisy umożliwiające Policji oraz innym służbom przeprowadzanie kontroli osobistej. W związku z tym służby uzyskały dodatkowe uprawnienia i szczegółowe wytyczne jak ta czynność powinna wyglądać.
Bestie w czarnych togach. Walka z mafią urzędniczą i sedziowską trwa już 17 lat (1400)
Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie. Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca. Za nic nie odpowiadają. To nie jest równa walka, ale można ich pokonać - twierdzi Marek Kubala. Od 17 lat walczy w sądach.
NAJCIĘŻSZE WIĘZIENIE W ROSJI (1365)
Czarny delfin to najcięższe więzienie w Rosji. Skazani na dożywocie zwyrodnialcy są tu potulni jak baranki. By tu się znaleźć nie wystarczy jedna głowa!
List gończy za pedofilem krzysztofem Pomorskim (1345)
Policja wydała list gończy za podejrzanym o czyny pedofilne Krzysztofem Pomorskim.
Paweł Graś agentem niemieckiego wywiadu? (1239)
Wojciech Sumliński powraca z książką, która w normalnym kraju spowodowałaby trzęsienie ziemi i rewolucje na scenie politycznej. Niestety Polska wciąż jest postkolonialnym państwem i coś takiego nie może się wydarzyć.
Nowe mundury dla polskiej policji (1177)
Policjanci będą mieć nowe mundury. Jak dowiedział się reporter RMF FM, w resorcie spraw wewnętrznych i administracji powstał projekt rozporządzenia, które zmienia dotychczasowe wzory umundurowania funkcjonariuszy.

Strony

plportal.pl