Wiadomości

Reklama

Zdjęcie: 

Marek K wydał oświadczenie w śledztwie w sprawie Dawida Kosteckiego: "Nie zamierzam popełnić samobójstwa, nie mam depresji ani czarnych myśli"

pt., 08/16/2019 - 08:07 -- zzz
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego sprawdza, kto mógł grozić Markowi K., kluczowemu świadkowi, który ujawnił aferę podkarpacką - ustaliła "Rzeczpospolita".

CHORY PSYCHICZNIE Z SIEKIERĄ I WIDŁAMI UCIEKŁ PRZED POLICJĄ DO LASU

pon., 08/12/2019 - 10:26 -- zzz
Policjanci z Biłgoraja na Lubelszczyźnie wznowili poszukiwania chorego psychicznie 42-latka, który wczoraj uzbrojony w siekierę i widły uciekł przed funkcjonariuszami do lasu. Mimo użycia dronów od wczoraj wciąż nie udało się go odnaleźć. Mężczyzna j

Powrót do komuny: byle prokurator będzie mógł wstrzymać decyzję sądu o uchyleniu tymczasowego aresztu.

sob., 08/03/2019 - 09:14 -- zzz
„Skandaliczna zmiana i powrót do PRL-u” - ocenia sędzia Piotr Gąciarek. „Zamach na gwarancje sądowej kontroli stosowania tymczasowego aresztowania” - mówi adwokat Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska, wicedziekan ORA w Warszawie. „To reakcja na nieugiętą

Były wiceminister zatrzymany przez CBA z polecenia Prokuratury w Lublinie

czw., 08/01/2019 - 07:41 -- zzz
Na polecenie prokuratury Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w czwartek dwie osoby - wiceministra środowiskaw latach 2014-15 Janusza O. i biznesmena z branży budowlanej z Włocławka Marcina M. - dowiedziała się PAP w CBA i Prokuraturze Krajowej.

Strony

Reklama

plportal.pl
Subskrybuj RSS - Wiadomości