Żandarmeria

Reklama

Zdjęcie: 

MÓJ DOM MOJĄ TWIERDZĄ! ŻOŁNIERZ WP MIAŁ PRAWO STRZELAĆ DO INTRUZÓW, KTÓRZY NARUSZYLI JEGO WŁASNOŚĆ

wt., 10/29/2019 - 07:22 -- zzz
Mój Dom Moją Twierdzą! Taka zasada powinna obowiązywać w Polsce, za bezprawne wtargnięcie na teren domostwa. Napadnięty ma prawo czuć się zagrożony i powinien użyć wszelkich środków w celu odparcia bezprawnego ataku.

jeśli masz służbową broń w pracy, to możesz mieć też prywatnie. Pozwolenie na broń o charakterze kolekcjonerskim

wt., 12/26/2017 - 19:37 -- zzz
W poniższym poradniku dowiesz się jak, będąc żołnierzem zawodowym, zdobyć pozwolenie na broń o charakterze kolekcjonerskim (czyli każdą broń palną wyprodukowaną do tej pory).

ŻW na pikniku lotniczym

czw., 09/15/2016 - 16:57 -- Anonim (niezweryfikowany)
Już po raz kolejny Żandarmeria Wojskowa uczestniczyła w pikniku lotniczym w 23 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Dzień Otwarty w 23 Bazie Lotnictwa Taktycznego był prawdziwą gratką dla miłośników lotnictwa.

Okiem eksperta

czw., 09/15/2016 - 16:46 -- Anonim (niezweryfikowany)
Sprzęt prezentowany na kieleckich targach przez Żandarmerię Wojskową zrobił wrażenie na komendancie głównym Policji nadinsp. Jarosławie Szymczyku. Policyjna delegacja odwiedziła ekspozycję Żandarmerii Wojskowej 8 września.

Objął stanowisko w KGŻW

czw., 09/15/2016 - 16:16 -- Anonim (niezweryfikowany)
Komendant główny Żandarmerii Wojskowej płk Tomasz Połuch 9 września przedstawił kierowniczej kadrze Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej mjr. Sylwina Oberziga, który objął stanowisko specjalisty w Wydziale Systemów Zabezpieczenia Logistycznego.

Reklama

plportal.pl
Subskrybuj RSS - Żandarmeria