19-letni Emil Szymborski nie żyje. Tragiczny finał poszukiwań polskiego nastolatka w Holandii

Reklama

śr., 03/28/2018 - 00:30 -- koscielniakk

Holenderska policja odnalazła ciało 19-letniego Emila Szymborskiego. Nastolatek z Polski był poszukiwany od prawie trzech miesięcy. Ciało Emila Szymborskiego zostało odnalezione w poniedziałek rano na bocznej drodze przy ulicy Steenovenweg na obrzeżach Helmond w południowej Holandii

Emil Szymborski nie żyje

19-latek zaginął 11 stycznia br. w Holandii. Tego dnia wyszedł z domu w Helmond i wsiadł na jasnoszary rower marki Pelican, który miał pęknięty reflektor i osłonę łańcucha.

Był ubrany w niebieską pikowaną kurtkę z kapturem z napisem „Diverse”, granatową bluzę, ciemnozielone spodnie bojówki oraz niebieskie buty marki Adidas z biało-pomarańczowymi wstawkami.

Holenderską policję o zaginięciu poinformował wujek nastolatka. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania, a rysopis 19-latka opublikowali w internecie.

Nastolatek pochodził z Działdowa, wsi w województwie warmińsko-mazurskim

Holenderska policja w poniedziałek znalazła najpierw rower nastolatka, a następnie jego ciało. Przyczyny śmierci Emila Szymborskiego nie są na razie znane. Jak informuje portal mypolacy.nl, śledczy wykluczyli samobójstwo.

Policja apeluje z prośbą o kontakt do osób, które mają informacje dotyczące zaginięcia i śmierci Emila Szymborskiego.

 

 

 

Autor: 
-------------
Źródło: 
wiadomosci.gazeta.pl
Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:

Reklama

plportal.pl