Rafalala zatrzymana za rozbój w Sopocie

Reklama

śr., 04/10/2019 - 19:49 -- zzz

Kontrowersyjna celebrytka Rafalala została w niedzielę zatrzymana przez policję w Sopocie w związku z rozbojem połączonym z groźbą użycia broni. Wraz z inną osobą miała szarpać i kopać pokrzywdzonego oraz zabrać mu portfel, w którym znajdowało się 300 zł.

Do zdarzenia dojść miało w niedzielę w mieszkaniu w Sopocie. Pokrzywdzony poznał celebrytkę i jej partnera dzięki ogłoszeniu zamieszczonemu w internecie.

Prokuratura nie ujawnia, czego ono dotyczyło, wiadomo jednak, że już na miejscu doszło do nieporozumienia, które zakończyło się szarpaniną i odebraniem mężczyźnie portfela.

- Pokrzywdzony był szarpany i kopany, grożono mu także użyciem broni, przy czym miał on wiedzę, że była to atrapa broni. Odebrano mu portfel. Mężczyzna wybiegł z mieszkania i powiadomił policję, która zatrzymała dwie osoby - mówi Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.
Obie zatrzymane osoby usłyszały we wtorek zarzuty dokonania rozboju. Żadna z nich nie przyznała się do winy, składając zarazem wyjaśnienia, wedle których całe zdarzenie miało inny przebieg.

Prokuratury jednak te tłumaczenia nie przekonały i dlatego złożono wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie Rafała Z. (takie dane figurują w dokumentach celebrytki, posługującej się pseudonimami Rafalala oraz Nina K., a wcześniej znanej też jako Rafał B.) oraz drugiego ze sprawców.


Sąd jedną z podejrzanych osób aresztował, w przypadku drugiej zaś zdecydował o dozorze policyjnym ze względu na fakt, iż ma ona przechodzić aktualnie leczenie. Prokuratura zapowiedziała zaskarżenie tej decyzji, gdyż jej zdaniem obie osoby powinny zostać aresztowane.

Prokuratura nie zdradza informacji na temat tożsamości podejrzanych w tej sprawie, jednak w dwóch niezależnych źródłach potwierdziliśmy, że jedną z osób, które usłyszały zarzuty jest właśnie Rafalala, czyli Rafał Z.

Autor: 
zzz
Źródło: 
m.trojmiasto.pl

Komentarze

Wysłane przez Maks Man (niezweryfikowany) w
WITAM, PISZĘ W IMIENIU POSZKODOWANE W ZDARZENIU OPISANYM POWYŻEJ. Z PIERWSZEJ REKI WIADOMO ZE POSZKODOWANY NIE WSZEDŁ NAWET DO MIESZKANIA CALE ZDARZENIE MIALO MIEJSCE NA KLATCE SCHODOWEJ PONIEWAZ ZOSTAŁ OSZUKANY I CHCIAŁ ODEJSC. PO DRUGIE POSZKODOWANY PROSI O NIE WYDAWANIE OSĄDÓW PONIEWAŻ OD TEGO JEST PROKURATURA I SAD POWSZECHNY. PO TRZENIE NASZA PROSBA ABYSMY WSZTRZYMALI SIE Z KOMENTARZAMI DO CZASU ROZSTRZYGNIECIA SPRAWY PONIEWAZ POSZKODOWNY JEST W ZLYM STANIE PSYCHICZNYM I MUSIAŁ ZMIENIĆ MIEJSCE SWOJEGO POBYTU ZE WZGLEDU NA SZYKANOWANIA ZE STRONY ZWOLENNIKOW RAFALALA. PROSIMY JESLI KTOS MOZE UDZIELIC POMOCY PRAWNEJ LUB INNEJ O KONTAKT NA ADRES MAKSMANHBO@GMAIL.COM

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:
10 + 6 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Reklama

plportal.pl