Elżbieta Podleśna ubliżała i groziła policjantom na służbie

Reklama

pon., 06/10/2019 - 18:13 -- zzz

Marsz LGBT- czyli marsz mniejszości przeciw prawu i Konstytucji RP. To "przedwiośnie" neobolszewickiej ideologii wymierzonej w porządek konstytucyjny państwa polskiego. Policjanci nie dali się sprowokować aktywistce Elżbiecie Podleśnej, która nazwała policjantów na służbie głupkami ("a wy stoicie tutaj jak głupki"), a także groziła im dyscyplinarką.

 

Wcześniej m.in. Elżbieta Podleśna - orędowniczka miłości i równości sprofanowała święty dla Polaków obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. 

Na nagraniu udostępnionym w sieci widać, jak Elżbieta Podleśna próbowała przedrzeć się przez kordon policjantów. Doszło bowiem do interwencji, gdy - według różnych relacji - doszło do awantury, w której mieli wziąć udział przedstawiciele Fundacji PRO - Prawo do życia, Grzegorz Braun i ONR-owcy, Robert Bąkiewicz z Marszu Niepodległości, a także znany Dawid Winiarski i inni uczestnicy marszu LGBT. W pobliżu była i Marta Lempart.

Warto tutaj zacytować Winston Churchilla, który wypowiedział prorocze słowa: "Faszyści w przyszłości będą sami nazywali siebie antyfaszystami". 

Nieadekwatna do zagrożenia bezczynność policji tylko ośmieli przyszłych krzewicieli nowego porządku świata. Od wyzwisk, gróźb przejdą do rzucania w policję butelkami z benzyną.

 

ONR-owi pozwalacie bić ludzi? Pozwalacie tym sk…ysynom bić ludzi?!

— krzyczała do policjantów.

A wy stąd won!

— rzuciła do osób w pobliżu. Starszy mężczyzna odpowiadał.

Jakie won?! Ja się w Warszawie urodziłem. Co to za język?!

Co na to krzewicielka „otwartości”? Rzuciła pogardliwie, że to „taki język, na jaki zasługuje”. Mało tego, próbowała nawet grozić policjantom.

Będziecie mieli naprawdę fajne dyscyplinarki kiedyś

— powiedziała.

Czy pani grozi funkcjonariuszom?

—- pytała osoba, która sfilmowała całe zdarzenia.

Nie, przepowiadam przyszłość

— odpowiedziała Podleśna i dalej awanturowała się z policjantami. Wkrótce dołączyłą do niej grupa ludzi z tęczową flagą, napierając na funkcjonariuszy.

 

Kliknij Video

Embedded video

Autor: 
Z.B.
Źródło: 
plporatal.pl

Reklama

plportal.pl