Najczęściej Komentowane

Policjant z Torunia został bohaterem. Wzruszający list od jednej z mieszkanek Podgórza (1)
"Nie jest przesadą, że nazwę tego pana bohaterem... " - to fragment listu, jaki wpłynął do Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu od jednej z mieszkanek toruńskiego Podgórza. W ten sposób kobieta podziękowała za oddanie i pomoc st. sierż. Karolowi M
Bestie w czarnych togach. Walka z mafią urzędniczą i sedziowską trwa już 17 lat (1)
Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie. Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca. Za nic nie odpowiadają. To nie jest równa walka, ale można ich pokonać - twierdzi Marek Kubala. Od 17 lat walczy w sądach.
Precyzyjnie przygotowana akcja i kolejny sukces Rutkowskiego! Tak się łapie złodziei! (0)
W dniu wczorajszym Biuro Rutkowski przyjęło zlecenie dotyczące poszukiwania złodziei, jak również skradzionej odzieży o wartości około 200 tysięcy złotych. Kradzieży dokonano w Grabowcu koło Turku, na szkodę Karoliny Wypchło – Olszewskiej.
Narada roczna kadry kierowniczej PSP województwa mazowieckiego (0)
10 marca 2016 r. odbyła się narada roczna podsumowująca działalność jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej województwa mazowieckiego w roku 2015.
Przez dziesięć lat więził kobietę w piwnicy. Gwałcił ją i torturował na oczach ich dzieci (0)
Włoskie media opisują horror, jaki w jednym z miast na południu kraju przeżyła obywatelka Rumunii. Kobieta była tam przez 10 lat trzymana w zamknięciu, torturowana i gwałcona.
Włochy: Kapitan statku Costa Concordia prawomocnie skazany na 16 lat więzienia (0)
Kapitan statku Costa Concordia Francesco Schettino został w piątek prawomocnie skazany przez włoski Sąd Najwyższy na 16 lat więzienia. W 2012 roku w katastrofie wycieczkowca, którym dowodził Schettino, zginęły niedaleko brzegów Toskanii 32 osoby.
Policjanci rezygnują z... prowadzenia radiowozów (0)
Coraz więcej policjantów rezygnuje z prowadzenia radiowozów! Powód?
Koszmar Polki zakopanej żywcem! Narzeczony urządził jej piekło (0)
Przez wiele miesięcy Michalina Lewandowska musiała milczeć o koszmarze, jaki zgotował jej były narzeczony. Pogrzebana żywcem Polka stała się obiektem zainteresowania brytyjskiej prasy, lecz z powodu przedłużającego się procesu sprawcy jej nieszczęść
CBA w akcji specjalnej zatrzymała dwóch zaopatrzeniowców z Radwaru (0)
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało podczas akcji specjalnej w Warszawie tuż po przyjęciu łapówki dwóch pracowników logistyki z zakładów Radwar - dowiedziała się PAP. Akcję przygotowano we współpracy z Żandarmerią Wojskową.
Policja „aresztowała” gołębia. Czym się naraził? (0)
Ten gołąb wpakował się w nie lada tarapaty. Naraził się policjantom z Kuwejtu. Funkcjonariusze przyłapali go na przemycie narkotyków. Mundurowi odnaleźli w jego plecaku prawie dwieście tabletek ecstasy!
Objął stanowisko w KGŻW (0)
Komendant główny Żandarmerii Wojskowej płk Tomasz Połuch 9 września przedstawił kierowniczej kadrze Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej mjr. Sylwina Oberziga, który objął stanowisko specjalisty w Wydziale Systemów Zabezpieczenia Logistycznego.
Podrzucone narkotyki, romans i dyktafon. Policjanci z Lublina fabrykowali dowody? (0)
Czy policjanci z Lublina fabrykowali dowody przeciwko mężczyźnie, z którym związana była znajoma jednego z funkcjonariuszy? Sprawa wyszła na jaw, bo poszkodowany nagrał kompromitującą rozmowę.
Prokuratura w Stalowej Woli publikuje wizerunek pedofila. Widziałeś jak rozmawia z dziećmi? (0)
Prokurator Rejonowy w Stalowej Woli wyraził zgodę na publikację wizerunku Mariusza C. Mężczyzna, który wielokrotnie wykorzystał seksualnie nieletniego, ma zakaz zbliżania się do dzieci. Za gwałty i inne czyny pedofilskie Mariusz C. ze Stalowej Woli
Mocne uderzenie w przestępczość narkotykową! 400 policjantów brało udział w zatrzymaniu 39 osób (0)
Wspólne działania policjantów z Wołomina oraz stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw wraz z funkcjonariuszami z innych jednostek garnizonu warszawskiego, SPAP Warszawa, BOA KGP oraz CBŚ Policji, skierowane w przestępczość nar
JAK ZOSTAĆ POLICJANTEM? (0)
Dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia Komendant Główny Policji ma bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem.
MOBBING, ZASTRASZANIE, KOLESIOSTWO, STATYSTYKI I W REZULTACIE BUNT POZNAŃSKICH POLICJANTÓW. WINNY NACZELNIK WYDZIAŁU ANDRZEJ HARWAN (0)
Mobbing, zastraszanie, kolesiostwo i statystyki - tak ma wyglądać sytuacja w referacie wywiadowczym Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Czara goryczy przelała się pod koniec grudnia ubiegłego roku, gdy wśród policjant
Uwaga: kolejni naciągacze w sieci – Taniezakupy.pl (0)
Obecnie w Internecie aż roi się od reklam i stron, które mają na celu wyciągnięcie od nas pieniędzy.
Koniecznie zmienić prawo w myśl zasady "mój dom moją twierdzą" (0)
Polska jest jedynym krajem na świecie, gdzie napadnięty w swoim domu nie może się instynktownie bronić, a musi kalkulować jaką obronę zastosować, aby nie został uznanym za agresora i mordercę.
Dobra zmiana dotarła do Wyższej Szkoły Policji. Komendant-rektor odwołany ze stanowiska (0)
Inspektor Piotr Bogdalski nie jest już szefem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Został odwołany ze stanowiska – informuje Radio Olsztyn. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.
Policja zajęła się sprawą Kuźniara, który łamał przepisy prowadząc w Onet Rano (0)
Po publikacji portalu brd24.pl stołeczni policjanci zajęli się sprawą dziennikarza Onet – Jarosław Kuźniar popełnił wykroczenie prowadząc samochód z telefonem w dłoni Jarosław Kuźniar w programie "Onet Rano" prowadził samochód korzystając z tele

Strony

plportal.pl