Najczęściej Czytane

"Brawo" policja! Postawili kota przed sądem, bo się wałęsał
Takiego cyrku Temida dawno nie widziała! Przed sądem w Bartoszycach stanął kot Felek (9 l.) reprezentowany przez swego pana Stanisława Barana (62 l.)
ABW, SKOT, SEJM i Brunon Kwiecień w roli terrorysty. Prowokacja ABW i naiwny Sąd!
Wygląda na to, że ABW podżegała Brunona Kwietnia, a Sąd dał się nabrać, że w biały dzień można niepostrzeżenie przebrnąć przez centrum Warszawy 8-metrowym pojazdem z demobilu i zaparkować pod samym Sejmem…
POZNAŃSKIE CBŚP ROZBIŁO GRUPĘ PRZESTĘPCZĄ
Poznańskie CBŚP zatrzymało osiem osób podejrzanych o brutalne pobicia, wymuszenia rozbójnicze i przestępstwa narkotykowe.
Przeczytaj Listę "Seryjnego Samobójcy", który dopadł także Magdalenę Żuk
Do listy „seryjnego samobójcy” dopisano także Magdalenę Żuk, którą siłą przywiązano bandażami do łóżka, po czym sama wyskoczyła z okna.  Wszystkie osoby z listy zginęły w tajemniczych okolicznościach - Dziwnym trafem częstą przyczyną tych zgonów był
Arkadiusz Ł. pseudonim "Hoss" został zatrzymany. Zmienił wygląd - zgolił włosy i brodę
Arkadiusz Ł. ps. "Hoss", podejrzany o wyłudzenia metodą na wnuczka, został zatrzymany. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. 
Objął stanowisko w KGŻW
Komendant główny Żandarmerii Wojskowej płk Tomasz Połuch 9 września przedstawił kierowniczej kadrze Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej mjr. Sylwina Oberziga, który objął stanowisko specjalisty w Wydziale Systemów Zabezpieczenia Logistycznego.
Funkcjonariusze Służby Celnej i CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą handlującą luksusowymi samochodami
Zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się sprowadzaniem do kraju luksusowych pojazdów jako rzekomych pojazdów pomocy drogowej rozpracowali podkarpaccy funkcjonariusze Służby Celnej i CBŚP w Tarnobrzegu.
Skandaliczna decyzja warszawskiego sądu. Cygan - lider grupy "na wnuczka" na wolności
Policjanci przez 2 lata tropili Arkadiusza Ł., pseudonim Hoss, którego uważa się za pomysłodawcę oszustw "na wnuczka". Gdy w końcu go dorwali, sąd nie zgodził się na jego tymczasowe aresztowanie. Mężczyzna po wyjściu z sądu zniknął.
List gończy za pedofilem krzysztofem Pomorskim
Policja wydała list gończy za podejrzanym o czyny pedofilne Krzysztofem Pomorskim.
OBRONA TERYTORIALNA RUSZA OD WRZEŚNIA! 500 ZŁ MIESIĘCZNIE DLA OCHOTNIKÓW
Ministerstwo Obrony Narodowej będzie wypłacało ochotnikom 500 złotych miesięcznie, oraz 300 za "stan gotowości".
Niemiecka wunderwaffe. Maska przeciwko groźnej ślinie imigranta
Parę milionów imigrantów żyje na koszt niemieckiego podatnika, ale przybysze nie wykazują za ten ludzki gest wdzięczności. Powszechnie znana jest zwierzęca nienawiść do niemieckich instytucji rządowych.
Były szef BOR: Zarzuty dla Biura Ochrony Rządu są krzywdzące
Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Warszawie odbyła się kolejna rozprawa z udziałem byłego wiceszefa Biura Ochrony Rządu gen. Pawła Bielawnego (48 l.).
SKANDAL SEKSUALNY WE WROCŁAWSKIM WIĘZIENIU
Funkcjonariusze wrocławskiego zakładu karnego przy ul. Kleczkowskiej udostępniali skazanym więźniarki za 50-100 zł, wynika z ustaleń prokuratury.
Nowe mundury dla polskiej policji
Policjanci będą mieć nowe mundury. Jak dowiedział się reporter RMF FM, w resorcie spraw wewnętrznych i administracji powstał projekt rozporządzenia, które zmienia dotychczasowe wzory umundurowania funkcjonariuszy.
Znany sędzia kradł w Media Markcie
Takie historie zwykłemu człowiekowi nie mieszczą się w głowie! Wszystko wskazuje na to, że Robert Wróblewski (55 l.), sędzia Sądu Apelacyjnego, który co miesiąc zarabia grube tysiące, zniżył się do poziomu przestępców, których na co dzień sądzi.
Koniec ochrony BOR dla pustego mieszkania Tuska!
Biuro Ochrony Rządu zlikwidowało monitoring nadzorujący sopockie mieszkanie Donalda Tuska.
BIURO SPRAW WEWNĘTRZNYCH WRABIA POLICJANTA CBŚ W PRZESTĘPSTWO
To może być jeden z największych skandali w policji. Funkcjonariusze BSW najpierw zdobyli tajną listę współpracowników CBŚP, później namawiali ich do obciążenia policjantów z zespołu werbunkowego. Kiedy to nie wyszło, zaczęli odwiedzać przestępców. C
Spotkanie z Wojewódzkimi Inspektorami Transportu Drogowego oraz Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych
W dniu 1 marca odbyło się spotkanie kierownictwa Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego z Wojewódzkimi Inspektorami Transportu Drogowego.
Zatrzymana grupa osób zajmująca się przerzutem kontrabandy z Ukrainy
Prawie 10 tys. paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy zabezpieczyli policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej KWP w Lublinie.

Strony

plportal.pl