Na egzaminy w Akademii Policyjnej muzułmańscy studenci wysyłają dublerów

Reklama

śr., 11/08/2017 - 19:48 -- zzz

Lokalna telewizja RBB poinformowała, że studiujący na berlińskiej Akademii Policyjnej migranci z krajów muzułmańskich notorycznie oszukują podczas egzaminów.

Zaledwie kilka dni temu media informowały o tym, że do służby w niemieckiej policji przyjmowani są młodzi migranci z krajów muzułmańskich, którzy wcześniej łamali prawo. Część z nich należała nawet do arabskich klanów przestępczych. 

Grupa kadetów z krajów muzułmańskich z Akademii Policyjnej mająca zajęcia na Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa w Berlinie nie pisała samodzielnie prac egzaminacyjnych, a nawet wysyłała na egzamin ustny dublerów. Anonimowy wykładowca potwierdził w programie telewizyjnym, że dochodziło w tej grupie studentów do licznych fałszerstw.

We środę na specjalnie zwołanym posiedzeniu komisja spraw wewnętrznych berlińskiego parlamentu zamierza zająć się zarzutami kierowanymi wobec Akademii Policyjnej. Zeznawać przed komisją będą nauczyciele oraz kierownictwo szkoły. 

Obecnie w Akademii Policyjnej w Berlinie studiuje 1200 kadetów. Około 40 proc. z nich ma imigranckie korzenie. Media wielokrotnie informowały, że emigranci przyjmowani do niemieckiej policji stwarzają liczne problemy.

Autor: 
---
Źródło: 
IRA

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:

Reklama

plportal.pl