GANG OLSENA NAPADŁ NA "SKOK WYBRZEŻE"?

Reklama

śr., 11/01/2017 - 11:52 -- zzz

Sceny, jak z filmu z "Gang Olsena" rozegrały się w Gdańsku. Mało rozgarnięty - nieczytający prasy mężczyzna postanowił się wzbogacić i uknuł misterny plan napadu na placówkę .... "Skok Wybrzeże". Zamaskowany mężczyzna wszedł do placówki, wyciągnął przedmiot przypominający broń... i usłyszał od kasjerki: żadnych pieniędzy nie dostanie, bo Komisja Nadzoru Finansowego we wrześniu zawiesiła działalność kasy.

 

Przypomnijmy - o problemach SKOK "Wybrzeże". Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie zawiesiła działalność kasy i wystąpiła do sądu o ogłoszenie jej upadłości.

Zdezorientowany mężczyzna obrócił się na pięcie i udał się w sobie tylko wiadomym kierunku. Najwidoczniej miał plan "B". Media nie donoszą, czy miał wspólników i jakiej narodowości był nieudolny gangster.

Policja potwierdziła nieudolnie zaplanowany skok na "SKOK" - Mogę potwierdzić, że w poniedziałek około godz. 15 do jednej z placówek bankowych we Wrzeszczu wszedł zamaskowany mężczyzna w średnim wieku. Wyciągnął z torby przedmiot przypominający broń i zażądał od kasjerki wydania gotówki. Kobieta wytłumaczyła mu, że w kasie żadnej gotówki nie ma, wówczas napastnik uciekł - powiedziała Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 
plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:

Reklama

plportal.pl