7-latek przeżył horror na kolonii. "Koledzy" kazali uprawiać SEKS ORALNY

Reklama

7-latek przeżył horror na kolonii. O tym, co się stało opowiedział swojej mamie po powrocie do domu. Koledzy z pokoju, w wieku 8 i 11 lat bili go, wyrzucali jego rzeczy przez okno, a nawet zmuszali do seksu oralnego. Co na to wychowawczyni z kolonii? – Pani wychowawczyni przyznała, że dochodziło tam do różnych aktów przemocy - wyjaśnia w rozmowie z Uwaga! TVN mama 7-latka.

Te wakacje miały być dla 7-latka spełnieniem marzeń, a okazały się horrorem. Samotnie wychowująca syna matka, pieniądze na jego pierwszy wyjazd w życiu nad morze zdobyła z opieki społecznej. Nie sądziła, że syna spotka tam taki dramat. - Mamo, bo oni mnie tam bili. Łapali mnie za ręce, za nogi i rzucali o podłogę. Mówili, że jestem ich zabawką - miał powiedzieć swojej mamie chłopiec. Kobieta powiedziała, że zaczęła się niepokoić, gdy syn zaczął jej tłumaczyć, kim jest cw*l. - Cw*l to jest taki facet, którego się ru**a w d**ę - powiedziało dziecko. Wtedy kobieta zaczęła rozmawiać z synem o tym, co wydarzyło się na koloniach.

– Zobaczyłam na plecach rysunki penisów, zrobione markerami – opowiada i dodaje, że wykonać mieli je koledzy z pokoju syna. - Powiedział, że chłopcy mu wyrzucali różne rzeczy przez okno. Wyrzucili mu też na dach ulubionego pluszaka. Jak mi to powiedział, to strasznie płakał - dodaje w programie Uwaga! TVN kobieta. To jednak nie wszystko. Z relacji 7-latka wynika, że koledzy z kolonii zmuszali go do seksu oralnego. - Chłopcy zdejmowali majtki i kazali "robić sobie loda" – mówi pani Martyna.

Kobieta postanowiła wyjaśnić sprawę z wychowawczynią kolonii oraz organizatorem - Kuratorium Oświaty w Katowicach. – Pani wychowawczyni przyznała, że dochodziło tam do różnych aktów przemocy. Przyznała również, że nie potrafiła zapanować nad 12 dzieci z grupy – mówi matka poszkodowanego 7-latka. Z kolei przedstawiciel kuratorium po rozmowie z matką chłopca zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienie przestępstwa.

Autor: 
---
Źródło: 
SE

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:

Reklama

plportal.pl