jeśli masz służbową broń w pracy, to możesz mieć też prywatnie. Pozwolenie na broń o charakterze kolekcjonerskim

Reklama

W poniższym poradniku dowiesz się jak, będąc żołnierzem zawodowym, zdobyć pozwolenie na broń o charakterze kolekcjonerskim (czyli każdą broń palną wyprodukowaną do tej pory).

Kilka słów o Klubie Strzelających Inaczej – KSI Stowarzyszenie Klub Strzelających Inaczej „KSI”, powstało z inicjatywy obywateli szukających alternatyw w strzelectwie oraz możliwości rozwoju w zakresie strzelania z broni palnej. Zrzeszamy już kilkuset członów, zarówno żołnierzy jak i osoby cywilne. Popularność naszego klubu stale rośnie co przekłada się na coraz większą liczbę nowych członków. W swojej ofercie klub posiada wiele szkoleń i kursów, pozwalających na podnoszenie swoich umiejętności i kwalifikacji. Klub to nie tylko strzelnica mieszcząca się w Gdańsku przy ul. Zawodników 1, ale również możliwość odbywania strzelań m.in. na poligonie w Strzepczu, Bydgoszczy oraz Toruniu.

Członkowie, którzy posiadają własną broń palną, nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych ze strzelaniem (oprócz oczywiście zakupu amunicji).

A teraz konkrety Aby uzyskać pozwolenie na broń oraz posiadać własną broń należy przejść przez 3 zasadnicze etapy: ETAP I Zapisanie się do stowarzyszenia o charakterze kolekcjonerskim (czyli KSI). ETAP II Uzyskanie pozwolenia na broń od właściwego Oddziału ŻW.

Szczegółowa procedura w linku (kliknij)

Autor: 
Z.B.
Źródło: 
plportal.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Zaznacz:

Reklama

plportal.pl